//Lifepower na Allegro!

Lifepower na Allegro!

Od teraz możecie zakupić wszystkie produkty LIFEPOWER na platformie Allegro. Na naszych aukcjach sprzedażowych znajdziecie nasz Glutation 600 – nowoczesny suplement diety. Pijąc glutation systematycznie dostarczysz swojemu organizmowi samych korzyści. Glutation od Lifepower skutecznie usuwa toksyny z organizmu, wzmacnia układ odpornościowy, redukuje skutki stresu i poprawia jakość snu. Zwiększa również wydolność sportową i przyspiesza wydajność regeneracji organizmu. Zestaw 10 butelek Glutationu 20 ml/600mg zapewnia miesięczną kurację.

Jeśli masz problem z cellulitem i szukasz sposobu na jego efektywną likwidacje sprawdź nasz zestaw do walki z cellulitem – Celltox. Celltox to zestaw innowacyjnych kosmetyków do efektywnej likwidacji cellulitu oraz lipolizy (redukcji nadmiaru tkanki tłuszczowej).Zawiera kapsułkowaną liposomalnie ampelopsynę (dihydromirycetynę) – flawonoid zawarty w ekstrakcie z winnika Ampelopsis grossedentata. Substancja ta wpływa silnie na rozkładanie tkanki tłuszczowej, przy czym jednocześnie uniemożliwia jej odbudowę. Posiada również zdolność hamowania namnażania adipocytów – komórek tłuszczowych.

Idealny produkt wyszczuplający i antycellulitowy. Doskonały do stosowania na co dzień i jako uzupełnienie zabiegów antycellulitowych i redukujących tkankę tłuszczową.

Do użycia w celu redukcji cellulitu i tkanki tłuszczowej w takich partiach jak: uda, brzuch, pośladki, nogi, ramiona, podbródek

oraz po zabiegach:

kawitacji ultradźwiękowej, dermomasażu, fali uderzeniowej, lipolizy i liposukcji, wykonywanych w gabinetach medycyny estetycznej, chirurgii plastycznej i kosmetologii,jako kontynuację zwiększającą efektywność terapii antycellulitowych i redukcji adipocytów.

Wszystkie produkty LIFEPOWER kupisz na naszej stronie online oraz na Allegro.

By | 2019-05-24T10:30:30+00:00 Maj 24th, 2019|Bez kategorii|0 komentarzy