Loading...
O nas 2018-07-23T09:01:13+00:00

Doświadczenie

Znajdą tu Państwo lekarzy, biologów, biochemików, dietetyków, a nawet sportowców. Każdy z naszego zespołu jest specjalistą w swojej dziedzinie i ma międzynarodowe osiągnięcia.

Rozwój

Bierzemy udział w wielu projektach badawczo-rozwojowych, między innymi w przeszczepach autologicznych fibroblastów, w leczeniu oparzeń czy niwelowaniu procesu starzenia.

Linie kosmetyków

Oparte są na nowych technologiach liposomowania składników aktywnych technologią HEET (High Encapsulation Efficiency Technology) – innowacyjną metodyką produkcji liposomów, dzięki którym uzyskujemy ogromną przewagę nad konkurencją.

Założyciele

Tomasz Kasela
Tomasz KaselaDoktor medycyny estetycznej
Tomasz Kasela, absolwent Ślaskiego Uniwersytetu Medycznego, gdzie ukończył Wydział Lekarski. Stypendysta Carondelet St Joseph Hospital Tucson. Absolwent studiów podyplomowych z zakresu medycyny estetycznej i kosmetologii. Uczestnik licznych kursów i konferencji krajowych i międzynarodowych z zakresu medycyny estetycznej, kosmetologii i dietetyki. Posiada bogate doświadczenie w zastosowaniu toksyny botulinowej, wypełniaczy i laserów. Przeprowadził około 6000 zabiegów. Pracował jako wykładowca na kierunku Studia Podyplomowe dla Lekarzy z dziedziny Medycyna Estetyczna w KWSPZ Kraków. Przyjmował w renomowanych klinikach chirurgii plastycznej dr Sirka w Bielsku Białej i dr Sankowskiego w Warszawie. Obecnie pracuje w Slimgroup Katowice . Pracuje naukowo nad nowymi możliwościami wypełnień w obrębie twarzy. Autor artykułów z zakresu medycyny estetycznej. Uczestnik programów telewizyjnych o tematyce anti-aging.
Andrzej Wawrzyk
Andrzej WawrzykSportowiec
Swoją pierwszą walkę stoczył 18 listopada 2006 z czeskim bokserem Ervinem Slonką. 4-rundowy pojedynek wygrał jednogłośną decyzją sędziów na punkty. W swojej karierze stoczył 34 walki w tym 33 zwycięstwa (19 nokautów) w wadze ciężkiej.
2008r –
Mistrz Polski wagi ciężkiej
Młodzieżowy tytuł – Mistrz Świata wagi ciężkiej WBC
2010r.-
Mistrz Świata WBC
2011r. –
zdobycie pasów WBC Baltic oraz WBA International
2012r. –
zdobycie wakujący pas WBC CIS and Slovenian Boxing Bureau (CISBB).