//Poznaj nas bliżej.

Poznaj nas bliżej.

dr Kasela & Life Power to interdyscyplinarny zespół specjalistów: lekarzy, biologów, biochemików, dietetyków i sportowców. Firmy powstały dzięki współpracy dr Tomasza Kaseli oraz boksera Andrzeja Wawrzyka. Oboje postanowili stworzyć coś innowacyjnego i wyjątkowego. Z tej współpracy powstała gama super-produktów. Najważniejszym spoiwem łączącym wszystkie produkty jest Innowacyjna Technologia HEET (High Encapsulation Efficiency Technology) liposomowanie składników aktywnych. Jest to innowacyjna metodyka produkcji liposomów, dzięki którym uzyskujemy ogromną przewagę nad konkurencją. Kiedy inne marki oferują wchłanialność produktów na poziomie 30-40% my oferujemy aż 98%. Imponujące prawda? W osiągnięciu celu współpracowali z najlepszymi ośrodkami naukowymi, stawiając na bezpieczeństwo i jakość preparatu, które potwierdzone są odpowiednimi certyfikatami.

W swojej ofercie mamy suplement diety glutation, który dzięki tej metodzie jest bardzo zbliżony do iniekcyjnej formy glutationu (w zastrzykach). Chroniony przed enzymami trawiennymi wchłania się przez błony śluzowe i trafia prosto do krwiobiegu. Jak pisze dr Gutman jest to najsilniejszy antyoksydant naszego organizmu. To niewielka, ale niezwykła proteina wytwarzana przez nasz organizm, niezbędna dla jego prawidłowego funkcjonowania. Działa jako detoksykant, antyutleniacz, ochrona dla DNA oraz stymulator odporności. Zestaw zawiera miesięczną kurację.

Kolejnymi produktami są kremy z serii Fibrocream. Wersja na dzień i na noc – oczywiście każda ma inne zadanie. Krem na dzień ma za zadanie ochraniać nasza skórę przed szkodliwymi działaniami zanieczyszczeń, spalin, promieniowania słonecznego, wolnymi rodnikami oraz działa łagodząco, dotleniająco, przeciwstarzeniowo i przeciwzapalnie. Zawiera melatoninę, która nawilża lepiej niż kwas hialuronowy. Krem na noc ma działanie regeneracyjne, nawilżające i antystresowe dla komórek skóry właściwej dzięki czemu aktywuje fibroblasty do produkcji kolagenu i elastyny. Regularne stosowanie tych produktów zapewnia wzmocnienie skóry, jej intensywną regenerację oraz spłycenie nieestetycznych bruzd i zmarszczek.

Ostatnimi produktami są produkty redukujące tkankę tłuszczową. Celltox set to idealny zestaw do samodzielnej mezoterapii bezigłowej, redukcji cellulitu i lipolizy tkanki tłuszczowej. Zawiera 3 dermorollery (do brzucha, rąk i nóg oraz podbródka) wraz z pojemnikiem na dezynfekcję, 2 butelki serum oraz krem pozabiegowy do stosowania na co dzień. Działanie zabiegów opartae jest na profesjonalnych terapiach wykonywanych w gabinetach medycyny estetycznej i kosmetologii. Zastosowana formuła serum z kapsułkowaną liposomalnie ampelopsyną, w połączeniu z masażem rollerem manualnym, intensywnie redukuje widoczność zmian cellulitowych i nadmiaru tkanki tłuszczowej, pozostawiając gładką i jędrną skórę.  Dodatkowo krem pozabiegowy z liposomami intensyfikuje działanie antycellulitowe i lipolityczne. Oferujemy z tej serii również krem który idealnie nadaje się do używania na co dzień jak i kontynuację zwiększającą efektywność terapii antycellulitowych i redukcji adipocytów.

Wszystkie te produkty zostały przebadane dermatologicznie i toksykologicznie. Jeżeli masz ochotę zapoznać się bliżej z naszymi innowacyjnymi produktami – zapraszamy do kontaktu.

By | 2018-05-10T17:48:39+00:00 Listopad 15th, 2017|Bez kategorii|0 komentarzy